Öncelikle burada neden kiralama sorusuna cevap arayalım.

Operasyonel filo kiralama yaparak öncelikle kendi işinize konsantre olmayı ve işiniz dışında yardımcı hizmetleri de yürütme zorluğundan kurtulmayı sağlamaktadır. Bu işler için ayırmak zorunda kaldığınız yatırım maliyetini de ana iş kolunuza aktararak sektörünüzde güçlenip büyüme sağlayabilirsiniz.

Yine bu tür hizmetlerin yürütülmesinde yaşanan zorluklar; bu işleri takip edecek personel gerekliliği, arıza ve bakım zamanlarında kadro ve teknik eleman bulundurma sıkıntısı en önemlisi de uzman olmadığınız bir konuda tarafınıza getirilecek bakım onarım maliyetlerinin denetlenmesi olacaktır.

Kiralama yaparak tüm bu olumsuz ve işinize ilave yük getirecek işlerden kurtulabilir, bu işleri güvenebileceğiniz kiralama partneriniz üzerinde kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu arada filonuzundan genç ve dinamik kalmasını da garanti etmiş olursunuz.

Firmamız işletmeniz ihtiyaçlarına uygun her türlü Forklift, Depo ekipmanı, Platform ve ataçman ile doğru makine seçimi ile birlikte en uygun maliyetli güvenilir hızlı ve kaliteli bir hizmet ile çözümler üretmektedir.

Türkiyenin her noktasına ulaşan etkin teknik destek ağı ile en iyi hizmeti vermek temel hedefimiz olmuştur.

FİRMA BİLGİLERİ